SMART-HR

SMART-HRJesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Stanowisko:

Elektronik Automatyk

Miejsce pracy: Polska, opolskie, Opole

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy z branży FMCG, będącej jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży żywieniowej, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko: Elektronik Automatyk Miejsce pracy: Opole Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
  • Diagnozowanie awarii w obszarze utrzymania ruchu, usterek, analizę ich przyczyn i zapobieganie ich wystąpieniu w przyszłości,
  • Konserwację i remonty maszyn, urządzeń oraz instalacji elektrycznych,
  • Programowanie sterowników PLC,
  • Uruchomienia nowych projektów oraz optymalizację pracujących już systemów automatyki,
  • Wykonywanie instalacji elektrycznych,
  • Zarządzanie częściami zamiennymi i materiałami technicznymi,
  • Współpracę z dostawcami zewnętrznymi przy serwisowaniu urządzeń.

Wymagania:

  • Wykształcenia minimum średniego o profilu technicznym,
  • Doświadczenia w obszarze utrzymania ruchu,
  • Znajomości języka angielskiego,
  • Świadectwa kwalifikacji E do 1 kV,
  • Sprawnego poruszania się w systemie Windows,
  • Znajomość programowania sterowników PLC Siemens S7,
  • Dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany,
  • Prawa jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju w jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku międzynarodowym,
  • Pakiety benefitów: medyczny, sportowy, socjalny oraz dofinansowanie do obiadów w kantynie zakładowej,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w profesjonalnie zorganizowanej firmie.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Technika, Inżynieria
  • • Nr Ref.:3570641291
  • • Data aktualizacji:30-04-2024
  • • Data zamieszczenia:08-04-2024