OTTO Work Force Recruitment

OTTO Work Force jest wiodącym dostawcą usług w dziedzinie pośrednictwa pracy na poziomie krajowym i międzynarodowym. Oferuje firmom usługi w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji i selekcji, outsourcingu pracowników a pracownikom pracę w Polsce, Niemczech i Holandii. Firma jest częścią międzynarodowego holdingu OTTO Work Force. Główna siedziba firmy w Polsce mieści się na Bielanach Wrocławskich. Oprócz oddziałów rekrutacyjnych we Wrocławiu, Opolu, Warszawie, Gdyni, Gliwicach, Poznaniu, Krakowie, Rzeszowie, Świebodzinie i Białymstoku, firmę reprezentują biura onsite.

Stanowisko:

Szukamy wózkowych z doświadczeniem. Wysoki skład

Miejsce pracy: Holandia, , różne lokalizacje

Opis stanowiska:

Miejsce pracy: Holandia
Masz uprawnienia na wózek widłowy i szukasz dobrej pracy? Wykorzystaj swoje umiejętności w Holandii! Mamy oferty w całym kraju! Możesz pracować dla tak znanych firm jak CEVA, GXO, czy DHL - sam wybierz!
Główne zadania:
- obsługa wózka widłowego - rozładunek / załadunek towarów
- magazynowanie różnego rodzaju przedmiotów

Wymagania:

- dostępność na dłuższy okres min. pół roku
- doświadczenie w obsłudze wózków widłowych oraz posiadanie uprawnień (lub chęć ich wyrobienia)

Oferujemy:

- Atrakcyjną stawkę godzinową... nawet BARDZO ATRAKCYJNĄ jeśli Twoje uprawnienia dotyczą wysokiego składowania: od 13,41 EURO +8.33% Dodatek wakacyjny = 14.53 EURO brutto!
- Bonusy płacowe np. +30% wieczory i nocki, +50% za pracę w soboty, +100% niedziele!
- Minimum formalności i pomoc w zorganizowaniu wyjazdu za granicę - Bezpieczne zakwaterowanie oraz transport do/z miejsca pracy
- Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej - Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
- Pomoc koordynatorów na miejscu, aplikacje myOTTO oraz telefoniczny helpdesk po polsku dostępny 24/7
Zgłoś się już teraz i zacznij zarabiać w EURO!

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:3571541300
  • • Data aktualizacji:30-04-2024
  • • Data zamieszczenia:15-04-2024