Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska

Stanowisko:

Pielęgniarka w prywatnej klinice jednego dnia

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Żerniki Wrocławskie

Opis stanowiska:

  • Asystowanie przy zabiegach
  • Sterylizacja narzędzi
  • Zgłaszanie zapotrzebowania zamówienia materiałów i leków wykorzystywanych w gabinetach i przy zabiegach
  • Tworzenie dokumentacji pielęgniarskiej przy zabiegach
  • Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska
  • Podstawowe czynności pielęgniarskie (pobieranie krwi, zakładanie wenflonów, holtera, wykonywanie opatrunków, asysta w ambulatorium)
  • Asysta w gabinecie w ambulatorium kliniki

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe kierunkowe pielęgniarstwo
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu
  • Doświadczenie zawodowe, mile widziane w zakresie pielęgniarstwa chirurgicznego
  • Dobra organizacja pracy
  • Samodzielność
  • Rzetelność i odpowiedzialność
  • Gotowość do pracy zmianowej w godzinach otwarcia kliniki (8.00-20.00)

Oferujemy:

OFERUJEMY: Umowę o pracę na czas nieokreślony lub inny rodzaj zatrudnienia w zależności od preferencji kandydata Równoważny czas pracy lub czas pracy dostosowany do preferencji kandydata/ki Atrakcyjne wynagrodzenie Zatrudnienie na pełny etat Pracę w nowoczesnej i rozwijającej się placówce medycznej Wsparcie zespołu Możliwość rozwoju

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Uroda, Rekreacja, Moda
  • • Nr Ref.:3572141306
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:18-04-2024