OTTO Work Force Recruitment

OTTO Work Force jest wiodącym dostawcą usług w dziedzinie pośrednictwa pracy na poziomie krajowym i międzynarodowym. Oferuje firmom usługi w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji i selekcji, outsourcingu pracowników a pracownikom pracę w Polsce, Niemczech i Holandii. Firma jest częścią międzynarodowego holdingu OTTO Work Force. Główna siedziba firmy w Polsce mieści się na Bielanach Wrocławskich. Oprócz oddziałów rekrutacyjnych we Wrocławiu, Opolu, Warszawie, Gdyni, Gliwicach, Poznaniu, Krakowie, Rzeszowie, Świebodzinie i Białymstoku, firmę reprezentują biura onsite.

Wakacyjna praca w Holandii | Dołącz do OTTO i wyjedź w sezonie letnim!

Miejsce pracy: Holandia, , oferty w całej Holandii

Opis stanowiska:

Szukamy zmotywowanych osób, które dołączą do naszych zespołów w sezonie letnim. Czy jesteś gotowy, aby rozpocząć wyjątkową podróż z jednym z największych liderów rynku, takich jak DHL, Albert Heijn, CEVA, GXO i innymi? To jest Twoja szansa na pracę z nami! Masz możliwość zapoznania się z różnymi sektorami, w tym logistyką, produkcją, sieciami supermarketów, przemysłem spożywczym i szklarniami. Takie doświadczenia pomogą Ci nawiązać bezcenne przyjaźnie, rozwinąć nowe umiejętności i uczyć się na sukcesach wiodących firm w Holandii. Aby zapewnić elastyczność, będziesz pracować na poranne, popołudniowe, wieczorne i nocne zmiany. Otrzymasz za to dodatki. Jeśli szukasz ciekawej okazji zdobycia doświadczenia i uzyskania dodatkowego dochodu w okresie wakacyjnym, nie szukaj dalej! Mamy wakacyjne oferty pracy za granicą i zapraszamy do dołączenia do naszego prężnie działającego zespołu. Obowiązki:
  • Zbieranie produktów
  • Przygotowywanie zamówień
  • Sortowanie paczek
  • Etykietowanie paczek
  • Zabezpieczanie palet
  • Przygotowywanie paczek żywnościowych
  • Czyszczenie produktów spożywczych
  • Sprawdzanie jakości
  • Podnoszenie paczek o różnej wadze Ładowanie/rozładowywanie kontenerów

Wymagania:

  • Bycie sprawnym fizycznie i silnym
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Dyspozycyjność przez dłuższy okres
  • Znajomość języka niderlandzkiego i/lub angielskiego

Oferujemy:

Terminowe płatności
Program lojalnościowy
Cotygodniowe wypłaty
Rekrutacja online
Zorganizowane zakwaterowanie
Aplikacja myOTTO z niezbędnymi informacjami
Gwarantowane godziny pracy
Helpdesk 24/7
Bezpłatny transport do/z pracy
Ubezpieczenie NNW i opiekę zdrowotną
Jesteś zainteresowany/-a? Aplikuj, a nasz rekruter odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Usługi porządkowe, Pomoc domowa
  • • Nr Ref.:3573241317
  • • Data aktualizacji:07-05-2024
  • • Data zamieszczenia:22-04-2024