Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska

Operator maszyn w znanej fabryce baterii - super oferta (Nördlingen VA-AS-DE)

Miejsce pracy: Niemcy, , Nördlingen

Opis stanowiska:

Zatrudnienie w dużej, renomowanej firmie produkującej baterie i akumulatory
Praca w systemie czterobrygadowym
Obsługa maszyn do produkcji czujników i baterii
Uzupełnianie materiału
Usuwanie błędów
Zmiana wartości
Prace manualne
Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska

Wymagania:

Wykształcenie kierunkowe zawodowe o profilu technicznym
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Doświadczenie zawodowe na stanowisku obsługi maszy
Praktyczne umiejętności związane z obsługą maszyn: wprowadzanie i zmiana wartości, ustalanie błędów pracy maszyny, dokładanie materiału etc.
Zmysł techniczny
Dokładność, precyzja
Gotowość do pracy trzyzmianowej
Prawo jazdy, własny samochód

Oferujemy:

Długoterminowe zatrudnienie Przeszkolenie Umowę o pracę na czas nieokreślony Praca na pełny etat plus nadgodziny Opłacane składki emerytalne Płatny urlop Ubranie robocze Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec Atrakcyjne wynagrodzenie ok. 2600 Euro netto/etat plus dodatki za pracę na nocną zmianę, pracę w soboty, niedziele i ew. święta Możliwość pracy w nadgodzinach Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę - odpłatne 600 Euro/mc. Koszt odciągany będzie na koniec miesiąca od wynagrodzenia. Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych Wsparcie w trakcie zatrudnienia w Niemczech Przygotowanie profilu zawodowego w języku niemieckim Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych (po przepracowaniu 5 lat w Niemczech przysługuje prawo do niemieckiej emerytury) Umożliwiamy ubezpieczenie w firmie ubezpieczeniowej gwarantującej bezpłatną opiekę medyczną także w trakcie pobytu w Polsce. Możliwość ubezpieczenia innych członków rodziny. Kandydaci podejmujący pracę za naszym pośrednictwem otrzymają 10% rabat na usługi tłumaczeniowe wykonane w naszym biurze. W przypadku potrzeb tłumaczenia dokumentów na potrzeby np. kredytu w Polsce etc. Prosimy powołać się wówczas na to ogłoszenie Nie pobieramy opłat za nasze usługi pośrednictwa pracy. Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:3574041325
  • • Data aktualizacji:03-05-2024
  • • Data zamieszczenia:26-04-2024