PROWORK
Logo Pracodawcy

Międzynarodowa rodzina w Warszawie zatrudni miłą nianię z angielskim do popołudniowej opieki nad 4 dzieci w wieku 9, 7, 5 i 3 lata. Praca na popołudnia do 30 godz. tyg. od października 2017. Jeśli chcesz pracować jako niania dla międzynarodowej rodziny w Warszawie, prześlij CV. Expat family in Warsaw is looking for an experienced nanny from October 2017. Looking for nanny job in Warsaw? We offer excellent nanny jobs in Warsaw, Poland.

Niania z j. angielskim / expat family / Warszawa Zawady / PILNE! / 20 zł godz.

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Zawady/Wilanów

Opis stanowiska:

Francuska rodzina mieszkająca w Wilanowie/Zawady poszukuje troskliwej i doświadczonej  opiekunki do popołudniowej opieki nad dziećmi. Praca w godzinach 17.00-20.30 polegająca na podaniu dzieciom posiłku, kąpieli, przygotowaniu dzieci do snu. Od lutego niania będzie również pomagać mamie przy noworodku - praca w godzinach 14.00-20.00.  Wymagane aby niania znała j. angielski lub francuski. Mile widziane osoby mieszkające w rejonie Wilanowa. Praca od października 2017.

W przypadku zainteresowania ofertami pracy jako niania /nanny for expat family in Warsaw
prosimy o przesłanie CV w j. angielskim na adres: recruitment@prowork.pl oraz rejestrację w serwisie www.prowork.pl.

Termin rozpoczęcia: październik 2017

Wymagania:

Niania powinna mieć dobre doświadczenie w opiece nad dziećmi
Znajomość angielskiego lub francuskiego
Referencje od poprzednich pracodawców
Mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:

wynagrodzenie: 20 zł godz.
Stała praca

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Usługi porządkowe, Pomoc domowa
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:30-09-2017