PROWORK
Logo Pracodawcy

Japońska rodzina mieszkająca w Warszawie zatrudni miłą nianię z angielskim do popołudniowej opieki nad 18 miesięcznym dzieckiem. Praca na popołudnia pon.-pt. w godzinach 15.00-18.00. Jeśli chcesz pracować jako niania dla międzynarodowej rodziny w Warszawie, prześlij CV. Expat family in Warsaw is looking for an experienced nanny from November 2017. Looking for nanny job in Warsaw? We offer excellent nanny jobs in Warsaw, Poland.

Niania na popołudnia / rodzina expatów / Warszawa Mokotów / PILNE! / 20 zł godz.

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Mokotów / Warszawa

Opis stanowiska:

Rodzina expatów z Mokotowa poszukuje troskliwej i doświadczonej  opiekunki do popołudniowej opieki nad 18 miesięcznym chłopcem. Praca w godzinach 15.00-18.00 polegać będzie na zabawie z dzieckiem, spacerach itp. Wymagane aby niania znała j. angielski i miała wcześniejsze doświadczenie w opiece nad niemowlętami. Praca od listopada 2017.

W przypadku zainteresowania ofertami pracy jako niania /nanny for expat family in Warsaw
prosimy o przesłanie CV w j. angielskim na adres: recruitment@prowork.pl oraz rejestrację w serwisie www.prowork.pl.

Termin rozpoczęcia: listopad 2017

Wymagania:

Wcześniejsze doświadczenie w opiece nad małymi dziećmi
Znajomość angielskiego
Niania powinna być osobą entuzjastyczną, otwartą i odpowiedzialną

Oferujemy:

wynagrodzenie: 20 zł godz.
Stała praca

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Usługi porządkowe, Pomoc domowa
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:31-10-2017