Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta: sieci salonów sprzedaży nowych i używanych samochodów marki BMW poszukujemy kandydatów na stanowisko
PRACOWNIK MYJNI SAMOCHODOWEJ, Belgia
Miejsce pracy: Dendermonde

Miejsce pracy: Belgia, opolskie, Cała Polska

Opis stanowiska:

  • mycie i przygotowywanie nowych samochodów do sprzedaży
  • odświeżanie samochodów używanych, które będą sprzedawane w komisach samochodowych
  • mycie samochodów marki BMW z użyciem specjalnego sprzętu i produktów do czyszczenia

Wymagania:

Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe
  • umiejętność pracy w zespole
  • niezależność
  • zręczność manualna
  • spostrzegawczość, szczegółowość, skrupulatność
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • pasja do samochodów
  • biegła znajomość języka angielskiego lub francuskiego
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Oferujemy:
  • wynagrodzenie 12,36€ brutto/h
  • dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto
  • premia roczna w wysokości 8,33% rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca danego roku  do czerwca kolejnego)
  • ECO vouczery wypłacane 2 razy w roku w kwocie do 205€ na zakup ekologicznych produktów
  • pomoc w zorganizowaniu ubezpieczenia zdrowotnego
  • zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy płatne przez pracownika 80€ tygodniowo

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Motoryzacja
  • • Nr Ref.:262252003
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:27-06-2018