A-trybut - Polski HR S.A.

Kameralne biuro obsługi klienta - Bytom poszukuje do pracy osoby na stanowisku specjalisty ds obsługi klienta.

Stanowisko:

kameralne biuro obsługi szuka pracownika

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Bytom

Opis stanowiska:

Jeśli jesteś osobą życzliwą, uśmiechniętą, komunikatywną, zaangażowaną i pełną energii.
Interesuje Cię rozwój, stabilność zatrudnienia i płacy, nowe doświadczenia, obsługa klienta, umawianie spotkań handlowych -  to czekamy na Ciebie!
Szukamy rzetelnej i zaangażowanej osoby do pracy w Dziale Obsługi Klienta.
Będziesz mógł/a:- nawiązywać i utrzymywać relacje handlowe z Klientami,- proponować produkty, których Klienci rzeczywiście poszukują,- zajmować się obsługą zamówień ,- obsługiwać systemy handlowe,- koordynować pełną obsługę back-officowa klientów.
Oczekujemy:- umiejętności budowania trwałych relacji z Klientem,- umiejętności  rozpoznawania potrzeb klienta,- doświadczenia w telemarketingu lub telefonicznej obsłudze klienta - mile widziane,- ambicji w rozwoju i dążenia do celu,- zaangażowania,- realizacja określonych planów handlowych,- umiejętność negocjacji,- biegłej znajomości komputera,- samodzielności i samodyscypliny w działaniu.

Wymagania:

doświadczenie w obsłudze klienta

Oferujemy:

1. Pracę na pełny etat i stabilne warunki zatrudnienia.
2. Wysokie wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania+premie
3. Liczne szkolenia zawodowe i sprzedażowe
4. Miłą atmosferę
Czekamy na Ciebie. Aplikuj już teraz poprzez formularz wysyłając CV.
Rodzaj pracy: Pełny etat
Wynagrodzenie: 2 400,00zł - 3 000,00zł /miesiąc

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:271061004
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:28-06-2018