Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszych belgijskich  klientów – znanego serwisów aut ciężarowych na terenie Belgii w zakresie marek MAN, Volvo, DAF, Renault, Mercedes - poszukujemy kandydatów na stanowisko:
MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH, Belgia
Miejsce pracy: różne lokalizacje

Miejsce pracy: Belgia, dolnośląskie, Wrocław

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • kontrola pojazdów i naczep ciężarowych (wiodących marek: MAN, DAF, Volvo, Renault, Mercedes)
  • naprawa samochodów ciężarowych
  • naprawa busów marki Mercedes
  • wykonywanie pracy zgodnie z poleceniami służbowymi lub z wynikami badań diagnostycznych
  • konserwacja pojazdów ciężarowych
  • diagnostyka komputerowa w zakresie obowiązków

Wymagania:

Wymagania:
  • wykształcenie techniczne; mechanika samochodów ciężarowych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego, lub francuskiego, lub holenderskiego
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność obsługi komputera
  • umiejętność pracy indywidualnej
  • znajomość zagadnień hydraulicznych
  • znajomość zagadnień technicznych związanych z mechaniką pojazdów ciężkich
  • motywacja oraz chęć do pracy
  • znajomość diagnostyki komputerowej będzie dużym atutem

Oferujemy:

Oferujemy:
  • stawka godzinowa 15 € – 20 € brutto/h stawka uzależniona od stopnia doświadczenia kandydata
  • możliwość podjęcia pracy na długi okres
  • dopełnienie formalności związanych z wyjazdem do pracy w Belgii
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • 38 godzin tygodniowo
  • nadgodziny płatne 150%
  • premia roczna w wysokości 8,33% rocznych zarobków brutto
  • dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto
  • zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy płatne przez pracownika 80 € tygodniowo

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Motoryzacja
  • • Nr Ref.:280949001
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:29-06-2018