Profi Credit Polska S.A.

 Jesteś na urlopie macierzyńskim lub wychowawczym? Masz dosyć siedzenia w domu? Chcesz wyjść do ludzi? Chcesz zacząć zarabiać? To świetnie- ta oferta jest dedykowana właśnie dla Ciebie!! Dołącz do Nas- do jednej z największych firm pożyczkowych w Polsce! Nie musisz mieć doświadczeni

Jesteś mamą na urlopie macierzyńskim lub wychowawczym? Chcesz pracować?!- Zgłoś się do Nas!

Miejsce pracy: Polska, łódzkie, Kutni, Łęczyca, Łowicz, Zgierz

Opis stanowiska:

Twoja praca polegać będzie na:
  • sprzedaży pożyczek od 500 zł do 25 000
  • pozyskiwaniu klienta
  • transakcjach sprzedażowych, finalizowaniu sprzedaży
  • utrzymywaniu relacji po sprzedażowych ze swoim klientem
  • działaniach sprzedażowych podejmowanych również z Twoim Area Menagerem

Wymagania:

Aby u Nas pracować musisz spełnić następujące warunki:
  • być osobą niekaraną
  • przede wszystkim mieć chęci do pracy

Oferujemy:

Zapewnimy Ci:
  • umowę zlecenie na czas nieokreślony
  • wysokie prowizje od sprzedaży brutto (sprzedajesz, nie tracisz czasu na odbieranie rat)
  • nienormowany czas pracy, działasz gdzie i kiedy chcesz
  • możliwość pracy nawet w domu
  • integrację z grupą
  • konkursy motywacyjne

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w domu
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:278313002
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:02-07-2018