Profi Credit Polska S.A.

Dołącz do najlepszych!
Zacznij zarabiać już teraz.
Współpraca z PROFI CREDIT to:

  • Jest jedną z największych firm pożyczkowych w Polsce

  • Część międzynarodowej korporacji, działającej w 5 krajach Europy

  • Ponad 10 lat na polskim rynku

  • Stawia na rozwój swoich pracowników i współpracowników

Mobilny przedstawiciel do obsługi wniosków Call Center(Ostrów Wielkopolski)

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski

Opis stanowiska:

  • Opis Stanowiska:
  • -bardzo wysokie prowizje od sprzedaży brutto (sprzedajesz, nie odbierasz rat!)
  • dostęp do biur terenowych z pełnym wyposażeniem (komputer, drukarka, telefon)
  • wizytówki, materiały reklamowe,
  • bezpłatne szkolenia
  • nielimitowana wysokość wynagrodzenia
  • umowa zlecenie/ działalność – elastyczne godziny pracy

Wymagania:

Oczekujemy od Ciebie
-realizowania wyznaczonych celów
-aktywnego pozyskiwania klientów
-pozytywnego nastawienia
-obsługi klientów pozyskanych przez firmę
-niekaralności

Oferujemy:

Oferujemy:
-ciągłe wsparcie Kierownictwa w zakresie produktu, obsługi klienta i spraw nietypowych - na każdym etapie pracy,
-Bardzo wysokie stawki prowizyjne (sprzedajesz, nie odbierasz rat)
-Comiesięczne dodatkowe nagrody pieniężne dla najbardziej aktywnych Doradców,
-Elastyczne godziny pracy

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca umysłowa
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:281075001
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:02-07-2018