MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic. 7268). Każdy z 22 oddziałów, które działają na terenie Polski i Niemiec, dokłada codziennych starań, aby zapewnić najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.
Aktualnie dla naszego Klienta z branży mięsnej poszukujemy osób na stanowisko:
Elektryk bez doświadczenia - od 18 zł/h brutto
Miejsce pracy: okolice Wolsztyna

Stanowisko:

Elektryk bez doświadczenia - od 18 zł/h brutto

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Wolsztyn

Opis stanowiska:

  • Utrzymywanie sprawności instalacji elektrycznych (wentylatory, grzałki)
  • Naprawy urządzeń elektrycznych (styczniki, włączniki)
  • Przeglądy tras kablowych i szaf rozdzielczych

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia zawodowego związanego z elektryką i/lub elektroniką
  • Praktycznych umiejętności, związanych z wykonywaniem instalacji elektrycznych na dużych i/lub małych obiektach
  • Zorientowania na jakościową realizację zadań elektrycznych z dużą dokładnością i systematycznością.

Oferujemy:

Dlaczego warto aplikować?
  • Długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat u sprawdzonego i terminowego pracodawcy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od ok. 3500 PLN brutto
  • Płatne nadgodziny
  • Pełne przeszkolenie i wdrożenie
  • Pracę i naukę pod okiem wykwalifikowanej kadry
  • Szansę zdobycia doświadczenia w zakresie elektryki oraz automatyki
  • Benefity pracownicze - karta sportowa
  • Premie świąteczne
  • Profesjonalne narzędzia pracy (ubiór ochronny, narzędzia osobiste)
  • Dodatkowe nagrody półroczne
  • Szkolenia oraz podnoszenie umiejętności w międzynarodowej firmie
  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego
  • Szansę wyrobienia sobie dodatkowych uprawnień elektrycznych

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:275209003
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:02-07-2018