Profi Credit Polska S.A.

 Firma zajmująca się udzielaniem szybkich i przystępnych pożyczek gotówkowych klientom indywidualnym, poszukuje osób chętnych do współpracy jako:
Doradca Klienta

Pierwsza praca? Doradca Klienta w firmie pożyczkowej. Krosno

Miejsce pracy: Polska, podkarpackie, Krosno

Opis stanowiska:

Chcesz być aktywna/y zawodowo i jednocześnie spełniać się w życiu prywatnym?

Wymagania:

My to rozumiemy!

Oferujemy:

Mamy dla Ciebie optymalne rozwiązanie!
Na czym polega praca?
  • sprzedaż pożyczek gotówkowych (sprzedajesz, nie odbierasz rat)
  • działania marketingowe

Oferujemy
  • Najwyższe prowizje na rynku, zarabiasz tyle ile chcesz
  • Elastyczne godziny pracy - nienormowany czas pracy
  • Wsparcie marketingowe (m.in. kontakty przydzielone przez centralę, materiały marketingowe)
  • Umowę na czas nieokreślony

Zainteresowany, dołączeniem do fajnego zespołu w Krośnie?

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:281162001
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:03-07-2018