MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic. 7268).  Każdy z 22 oddziałów, które posiadamy w Polsce oraz Niemczech, dokłada codziennych starań, aby dostarczyć najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy wykwalifikowanych specjalistów na stanowisko:
Pracownik fizyczny z uprawnieniami na pojazd kat. B+E
Miejsce pracy: Düsseldorf + wyjazdy do Klientów

Miejsce pracy: Niemcy, wielkopolskie, Niemcy

Opis stanowiska:

  • transport materiału (sprzętu budowlanego) do Klientów
  • codzienną obsługę i kontrolę stanu technicznego użytkowanego urządzenia,
  • dla osób gotowych na rozwój zawodowy, w związku z profilem Firmy, możliwe przyuczenie w obsłudze mini-dźwigów przenośnych (wykorzystywanych m.in. do montażu okien i szkła), dźwigów hydraulicznych montowanych na przyczepie,
  • kierowanie pojazdem kat. B+E (dojazdy do Klientów)
  • przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

Wymagania w stosunku do Kandydatów:
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do długofalowej współpracy na terenie Niemiec a także w pracy związanej z wyjazdami do Klientów (transport zapewnia firma)
  • odpowiedzialność i zaangażowanie do wykonywanej pracy
  • możliwość wyjazdu własnym autem na teren Niemiec będzie dużym atutem

Oferujemy:

Oferujemy:
  • stawkę godzinową 11,83 €/h brutto+ wysoka dieta dzienna,
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę na czas nieokreślony (z wszystkimi niemieckimi świadczeniami socjalnymi)
  • jasne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia, terminowe przelewy
  • możliwe zaliczki
  • zakwaterowanie zarezerwowane przez Firmę
  • opiekę Konsultanta firmy gotowego do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.)

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:276261003
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:06-07-2018