Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna

     Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta - firmy produkującej materace, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
OPERATOR MASZYN TEKSTYLNYCH, Belgia
Miejsce pracy: Belgia, Lokeren
Praca od zaraz!

Miejsce pracy: Belgia, opolskie, Opole

Opis stanowiska:

  • praca na maszynach jednoigłowych / wieloigłowych marki Mammut lub innych maszynach znajdujących się na terenie zakładu.
  • usuwanie drobnych usterek.

Wymagania:

Wymagania:
  • wykształcenie techniczne.
  • doświadczenie w pracy jako operator maszyn tekstylnych - operator pikowarek.
  • doświadczenie w pracy w przemyśle tekstylnym.
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego, holenderskiego lub francuskiego.
  • samodzielność i elastyczność.
  • chęć podjęcia pracy na dłuższy okres.

Oferujemy:

Oferujemy:
  • legalne zatrudnienie na umowie belgijskiej.
  • atrakcyjną stawkę godzinową.
  • przyuczenie do operowania pikowarkami typy Mammut.
  • dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto.
  • premia roczna w wysokości 8,33% rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca danego roku  do czerwca kolejnego),
  • min. 38 h pracy tygodniowo.
  • opiekę polskiego koordynatora.
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem.
  • pomoc w zorganizowaniu ubezpieczenia zdrowotnego (opcjonalnie) składka ok. 7,5 euro miesięcznie.
  • zakwaterowanie blisko miejsca pracy płatne 80 euro tygodniowo.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:223629003
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:06-07-2018