Axialus S.A.

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AXIALUS S.A z oddziałem w Warszawie poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową w Niemczech.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 9032
Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!
Stanowisko: KOMISJONER
Lokalizacja: okolice Hanoweru

Stanowisko:

Komisjoner - Niemcy - PRACA OD ZARAZ!

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Wrocław;Lublin;Lubin;Łódź;Krakó;Warszawa;Opole;Katowice;Poznań

Opis stanowiska:

Opis pracy:
  • kompletowanie zamówień zgodnie z poleceniami (order picker)
  • wykładanie wyznaczonych towarów
  • obsługa paletowego wózka elektrycznego

Wymagania:

Wymagania:
  • uprawnienia na obsługę wózków widłowych
  • doświadczenie w pracy magazyniera w Polsce lub za granicą
  • znajomość języka niemieckiego w stopni umożliwiającym komunikację w pracy będzie dodatkowym atutem
  • mile widziany własny samochód

Oferujemy:

Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie w Euro
  • stałą pracę w oparciu o UMOWĘ O PRACĘ na warunkach niemieckich
  • darmowe zakwaterowanie- pokoje max 2-osobowe
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pomoc w załatwieniu wszelkich formalności przed wyjazdem
  • pomoc u uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:272938005
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:09-07-2018