Oddział Szczecin

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.
Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:
Młodszy Monter - bez doświadczenia
Miejsce pracy: Szczecin

Miejsce pracy: Polska, zachodniopomorskie, Szczecin

Opis stanowiska:

  • produkcja szaf i paneli sterowniczych
  • proste prace monterskie polegające na przyłączaniu drobnych elementów
  • praca przy pomocy instrukcji opisowych i obrazkowych
  • wykonywanie powierzonych zadań zgodnie ze standardami i wymaganiami technicznymi
  • dbałość o wysoką jakość produktów

Wymagania:

Wymagania:
  • zdolności manualne
  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej

Oferujemy:

Oferujemy:
  • pracę w renomowanej firmie o kapitale zagranicznym
  • przyjazną atmosferę pracy
  • rozwój osobisty i zawodowy
  • stabilne zatrudnienie
  • benefity (ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy)

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:275544004
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:10-07-2018