Weegree

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.
Automatyk Zmianowy
Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Stanowisko:

Automatyk Zmianowy (AZS/05/18)

Miejsce pracy: Polska, opolskie, Strzelce Opolskie

Opis stanowiska:

  • Diagnostyka oprogramowania PLC, analiza algorytmów sterujących systemami przemysłowymi.
  • Implementacja algorytmów sterujących systemami przemysłowymi na platformach wiodących producentów sterowników PLC (m.in. Beckhoff, Siemens).
  • Wykonywanie remontów maszyn i urządzeń oraz usuwanie awarii.
  • Parametryzacja przetwornic częstotliwości.
  • Kontrola stanu technicznego wyłączników krańcowych fotokomórek oraz czujników zbliżeniowych.

Wymagania:

Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie automatyczne bądź elektryczne.
  • Umiejętność diagnostyki oprogramowania PLC.
  • Umiejętność parametryzacji przetwornic częstotliwości.
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych.
  • Umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu oraz umiejętność radzenia sobie ze stresem.
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku automatyka.

Oferujemy:

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie godzinowe+ dodatek za pracę w ruchu ciągłym).
  • Pracę w systemie 4 brygadowym w ruchu ciągłym.
  • Wypłatę zawsze na czas do 6 dnia miesiąca.
  • Pracę w zgranym, życzliwym zespole.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:277348003
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:12-07-2018