MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.
Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:
Operator maszyn stolarskich / stolarz
Miejsce pracy: Burgbernheim (niedaleko Norymbergi)
Firma:
Oferujemy pracę w wiodącej i innowacyjnej firmie z branży przetwórstwa drzewnego. Firma dostarcza kompleksową gamę produktów drzewnych dla handlu i przemysłu. W związku z rozwojem Firmy poszukujemy osób do pracy w miejscowości Burgbernheim.

Miejsce pracy: Niemcy, wielkopolskie, Burgbernheim (niedaleko Norymbergi)

Opis stanowiska:

 Opis pracy:
  • Praca w firmie produkcyjnej z branży drzewnej
  • Obsługa maszyn (heblarek, maszyn stolarskich)
  • Kontrola pracy maszyny
  • Kontrola otrzymanego produktu
  • Kontrolowanie, sortowanie i pakowanie wytworzonych przedmiotów
  • Klientowi zależy na długofalowej współpracy

Wymagania:

Oczekiwania:
  •   Doświadczenie jako stolarz/operator maszyn stolarskich
  •   Umiejętność obsługi maszyn stolarskich
  •   Doświadczenie w obróbce drewna
  •   Doświadczenie w cięciu, klejeniu i montażu elementów drewnianych
  •   Praca z rysunkiem technicznym
  •   Podstawowa znajomość języka niemieckiego
  •   Mile widziane wykształcenie kierunkowe

Oferujemy:

Naszym Pracownikom zapewniamy:
  • Oferujemy stawkę godzinową 10,13 €/h brutto i dodatek dzienny 20- 35 € netto (+ dodatki za nocki)
  • Zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę na czas nieokreślony (z wszystkimi niemieckimi świadczeniami socjalnymi), gdyż stawiamy wraz z naszymi Klientami na długofalowość współpracy z naszymi pracownikami,
  • Umowa podpisana jeszcze przed wyjazdem,
  • Jasne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia, terminowe przelewy, możliwe zaliczki,
  • Zakwaterowaniezarezerwowane przez Firmę,
  • Opiekę Konsultanta firmy gotowego do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.)

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:270513003
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:13-07-2018