Profi Credit Polska S.A.

Zarób na Własne Wydatki! Praca dla Studentów

Stanowisko:

Dla studenta praca Lubin

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Lubin

Opis stanowiska:

Jesteś studentem i masz w związku z tym liczne wydatki? Chcesz sam decydować o jakości swojego życia? DOŁACZ DO NAS I ZARABIAJ JUŻ DZIŚ!

Wymagania:

NAUCZYMY CIĘ PRACY W FINANSACH, A TY PODZIELISZ  SIE Z NAMI SWOJĄ WIEDZĄ !

Oferujemy:

Jeżeli chcez dowiedzieć się więcej na temat systemu pracy oraz zarobków zapraszam do kontaktu pod numerem tel: 606546554
Możesz również wysłać swoje CV na adres: dorota.stefanska@proficredit.pl

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w terenie
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:282037001
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:16-07-2018