MK INTERIM Sp.z o.o.

MK INTERIM jest Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do krajowego rejestru pod numerem 9305. Powstała na początku 2013 roku. Tworzy ją kreatywny zespół specjalistów, posiadający ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży HR. Wyjątkowość MK INTERIM polega na fachowym i bardzo elastycznym dopasowaniu rozwiązań pozwalających zredukować koszty w zakresie obsługi personalnej procesów.
Dbamy o każdego naszego pracownika i umożliwiamy sprawny(bezpieczny) rozwój na rynku pracy.

Stanowisko:

KOORDYNATOR-AGENCJI PRACY TYMCZASOWEJ

Miejsce pracy: Polska, zachodniopomorskie, Słupsk

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby do Koordynacji Obsługi Klienta i prowadzenia projektów rekrutacyjnych na terenie woj. kujawsko-pomorskiego.
Stanowisko: KOORDYNATOR -AGENCJI PRACY TYMCZASOWEJ
Miejsce pracy: BYDGOSZCZ
Zakres obowiązków
  • rekrutacja zleceniobiorców/ pracowników
  • układanie grafików pracy
  • zarządzanie zespołem (od 30osób)
  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych (wdrażanie nowych osób do produkcji )
  • bezpośredni nadzór pracowników Agencji
  • rozliczanie dokumentacji wewnętrznej.

Wymagania:

WYMAGANIA
• Komunikatywność
• Dobra znajomość MS Office,
• Prawo jazdy kat. B,
• Zaangażowanie, inicjatywa i samodyscyplina, dobra organizacja pracy,
• Rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne,

Oferujemy:

OFERUJEMY
  • Stanowisko z dużą swobodą działania pod względem organizacyjnym,
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie (jasny sposób premiowania)
  • Narzędzia Pracy(telefon, komputer, służbowe auto)
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikację,
Brak Korporacyjnych rozwiązań organizacji pracy!

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:27361003
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:16-07-2018