DRICON Managing Consultants

Nasz klient, Grupa Miele, jest światowym liderem wśród producentów artykułów gospodarstwa domowego klasy premium. Firma ta od lat oferuje swoim klientom innowacyjne produkty najwyższej jakości oraz najwyższy standard obsługi. Zarówno wysoko wykwalifikowani pracownicy jak i innowacyjne technologie są podstawą sukcesu i dalszego rozwoju tej firmy.
Do nowo budowanego zakładu produkcyjnego w Ksawerowie poszukujemy zmotywowanego i doświadczonego pracownika na stanowisko:
Specjalista ds. Wsparcia IT w firmie Miele
Miejsce pracy: Ksawerów (okolice Łodzi)

Miejsce pracy: Polska, łódzkie, Ksawerów

Opis stanowiska:

  • wspieranie użytkowników wewnętrznych z obszaru produkcji i administracji we wszystkich kwestiach z zakresu IT
  • diagnozowanie oraz usuwanie problemów technicznych
  • instalowanie, konfigurowanie i utrzymanie oprogramowania oraz sprzętu komputerowego
  • opieka nad infrastrukturą sieciową, a także nad sprzętem komputerowym i telefonicznym pracowników w firmie
  • wdrażanie zmian związanych z IT w obszarze produkcji i administracji
  • prowadzenie dokumentacji technicznej w systemie wewnętrznym
  • raportowanie do kierownika działu IT

Wymagania:

Wymagania:
  • ukończone studia wyższe z zakresu IT
  • 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość następujących obszarów:
    - zarządzanie profilem użytkownika
    - Microsoft Clients
    - urządzenia mobline
    - wdrożenie systemu (SCCM)
    - drukarki (biurowe i produkcyjne)
    - topologie sieci komputerowej (firewalls, switching i routing)
    - połączenia sieciowe w przypadku urządzeń przemysłowych i produkcyjnych
  • znajomość standardu ITIL
  • duża samodzielność i odpowiedzialność, a także wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • duże zorientowanie na działanie i ukierunkowanie na poszukiwanie rozwiązań
  • wysoko rozwinięte kompetencje koordynacyjne i organizacyjne
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • odpowiedzialne zadania w innowacyjnym, szybko rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • duże perspektywy rozwoju zawodowego i możliwości podnoszenia kwalifikacji
  • dobrą atmosferę i partnerskie stosunki w pracy

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:IT
  • • Nr Ref.:279493002
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:16-07-2018