Securitas - Region Zachodni

Securitas jest największym na świecie koncernem zajmującym się usługami ochrony. Zatrudniamy w Polsce kilka tysięcy pracowników, gwarantujemy przygotowanie zawodowe i rozwój. Aktualnie poszukujemy we Wrocławiu osoby na stanowisko:
Recepcjonistka /  Recepcjonista

Stanowisko:

Recepcjonistka / Recepcjonista_Wrocław

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Wrocław

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • bieżącą obsługę recepcji
  • odbieranie i przekazywanie połączeń telefonicznych
  • przyjmowanie, segregowanie oraz wysyłanie poczty
  • przygotowywanie spotkań/konferencji
  • rezerwację hoteli
  • zlecanie zamówień na art. biurowe
  • inne prace administracyjne (m. in. obsługa faktur)
  • dbanie o właściwy obieg dokumentów i informacji

Wymagania:

Oczekujemy:
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B2
  • doświadczenia w pracy na stanowisku recepcjonistki/y z obsługą administracyjną biura
  • znajomości obsługi pakietu MS Office
  • wysokiej kultury osobistej, rzetelności, zaangażowania w powierzone zadania

Oferujemy:

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie miesięczne w wysokości 3350 zł brutto
  • atrakcyjny pakiet socjalny: ubezpieczenie NNW, dofinansowanie do karnetu sportowego, grupowe ubezpieczenie na życie
  • możliwość rozwoju zawodowego

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Biuro i administracja
  • • Nr Ref.:282147001
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:17-07-2018