BestHill Work

BestHill Work  to agencja porednictwa pracy (KRAZ 16434).
Specjalizujemy się w rekrutacji kandydatów chętnych do podjęcia zatrudnienia na terenieNiemiec,Austrii i Holandii.Co nas wyróżnia to kwalifikacje i kompetencje.
Aktualnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy:
Lakiernika samochodowego /Köln

Stanowisko:

Lakiernik samochodowy 13,30€/h + 40€ dieta Köln/Niemcy

Miejsce pracy: Polska, pomorskie, Niemcy

Opis stanowiska:

  • lakierowanie części samochodowych
  • inne obowiązki charakterystyczne dla stanowiska

Wymagania:

Wymagania:
  • Doświadczenie na podanym stanowisku(ukończona szkoła)
  • podstawowa znajomość j.niemieckiego
  • prawo jazdy + auto na wyjazd(warunek konieczny)

Oferujemy:

Oferujemy:
  • wynagrodzenie 13,30 € brutto/h + 40,00 € netto dieta/dzień
  • zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę
  • umowa o pracę na warunkach niemieckich
  • stały kontakt  ze strony BestHill Work

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Budownictwo i Architektura
  • • Nr Ref.:276168004
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:18-07-2018