EU-People Polska Sp. z o.o.

EU-PEOPLE poszukuje magazynierow do pracy w centrum logistycznym w Aalsmeer kolo Amsterdamu.

Stanowisko:

MAGAZYNIER - Aalsmeer

Miejsce pracy: Holandia, opolskie, opolskie

Opis stanowiska:

Praca polega na zaladunku/rozladunku towaru lub zbieraniu zamowien, albo pakowaniu, przepakowywaniu towarow u naszego wieloletniego klienta. POLECAMY!
Start: od zaraz
ilosc osob: 10

Wymagania:

WYMAGAMY:
  • komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego lub holenderskiego
  • Mile widziane 3 miesieczne doswiadczenie jako magazynier
  • Pozytywne nastawienie oraz motywacja do pracy
  • Prawo jazdy kat. B oraz wlasny transport do pracy
  • Prywatny kwaterunek w okolicach Aalsmeer

Oferujemy:

OFERUJEMY:
  • Stawka € 11,89 brutto/godzine (stawka zawiera dodatek wakacyjny oraz urlopowy)
  • Tygodniowe wyplaty na konto bankowe
  • Ubezpieczenie zdrowotne bez ryzyka wlasnego
  • Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:czasowa
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:237960005
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:18-07-2018